Верифікований профіль
21
Рік досвіду
7
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому
Специалист по недвижимости. Опыт более 15 лет. Дистанционные продажи объектов.

Продаж будинків (2)

  • АН "Наше"
    160 000 $
    1 000 $/м²

    Маріупольська вул. (Ростовська), 6

    160 / 90 / 12 м²
    2 поверхи
    6 сот
    5 кімнат
    2015 рік побудови
    2 дні тому
    Новый просторный дом в "Золотом треугольнике" Дом на ул. Ростовская/Кишиневская, 2 этажа, автономных, со своим санузлом и кухней, с ремонтом. На второй , мансардный этаж этаж вход с улицы. Участок 6 соток, ухоженный, имеются плодовые деревья. Огорожен каменным забором. На территории есть хоз. постройки, шикарная беседка для отдыха. Цена 165000 у.е. Торг! +38 [телефон приховано] Деталі інтер’єру: ВСЕ СУПЕР Будинок та двір: Беседка Барбекю Інфраструктура: ЗОЛОТОЙ ТРЕУГОЛЬНИК Планування: Индивидуальный проект
    Рієлтор
  • АН "Наше"
    95 000 $
    969 $/м²

    Дніпровська вул., 50

    єОселя єВідновлення Котовского селище
    98 / 50 / 18 м²
    1 поверх
    5 сот
    5 кімнат
    1980 рік побудови
    2 дні тому
    Жити у «Золотому трикутнику» Одеси 7 хвилин неспішним кроком — і ви на березі моря. Район Молодої Гвардії (вул. Дніпровська) — це місце, де нерухомість завжди в ціні та передається у спадок. Сьогодні у вас є шанс стати власником будинку у цьому престижному «Золотому трикутнику». Чому цей будинок — ваша найкраща інвестиція в комфорт? Простір для великої родини: 98 кв. м загальної площі та цілих 5 кімнат! Місця вистачить усім: і для дитячої, і для кабінету, і для затишної вітальні. Кухня — серце будинку: просторі 18 кв. м! Тут тепло у буквальному сенсі — встановлено підігрів підлоги, як і у передпокої. Готувати та снідати тут — одне задоволення. Ідеальний стан: заходь і живи! Санвузол у с...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.